30.06.2021





Do rozpoczęcia zawodów pozostało:
A+ A A-

Rekordy mityngu

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 383

KOBIETY

Konkurencja Imię, nazwisko, kraj Wynik Data zawodów
100m

Ajla Del Ponte (SUI)

11.18 19.08.2020
200m Stephanie Durst (USA) 22.51 10.06.2007
400m  Christine Mboma (NAM) 48.54 30.06.2021
800m  Worknesh Mesele (ETH) 1:59.39 30.06.2021
1500m  Olga Yegorova (RUS) 4:03.86 01.06.2006
3000m  Roxana Birca (ROM) 8:56.79 03.06.2011
100m ppł.  Tatyana Dektyareva (RUS) 12.81 01.07.2008
400m ppł.  Vania Stombolova (BUL) 54.08 03.06.2012
3000m z przeszk.  Yuliya Zarudneva-Ivanova (RUS) 9:23.23 10.06.2009
Skok w dal  Tatyana Kotova (RUS) 6,66 m 06.06.2010
Trójskok Anna Pyatykh (RUS) 14,41 m 10.06.2009
Skok wzwyż Blanka Vlasic (CRO) 2,05 m 01.07.2008
Skok o tyczce Anna Rogowska (POL) 4,71 m 06.06.2010
Pchnięcie kulą Krystyna Zabawska (POL) 19,10 m 15.06.2001
Rzut dyskiem Kateryna Karsak (UKR) 63,52 m 03.06.2011
Rzut młotem Anita Włodarczyk (POL) 78,30 m 06.06.2010
Rzut oszczepem Nikola Ogrodnikova (CZE) 61,73 m 29.05.2018
sztafeta 4x100m

O. Rajdasz (UKR)
T. Shepetyk (UKR)
M. Maydanova (UKR)
A. Kravchenko (UKR)

43.13 05.06.2004
sztafeta 4x400m

 N. Khrushchelyova (RUS)
Y. Nosova (RUS)
O. Zykina (RUS)
I. Rosikhina (RUS)

3:29.17 15.06.2001


MĘŻCZYŹNI

Konkurencja Imię, nazwisko, kraj Wynik Data zawodów
100m

Dwain Chambers (GBR)
Sean McLean (USA)

10.16 08.06.2002
02.06.2017
200m Dwight Thomas (JAM) 20.32 10.06.2007
400m Edoardo Scotti (ITA) 45.48 19.08.2020
800m Adam Kszczot (POL) 1:44.30 03.06.2011
1500m Rafał Snochowski (POL) 3:43.43 05.06.2005
2000m Matthew Ramsden (AUS) 4:55.44 19.08.2020
110m ppł. Joel Brown (USA) 13.26 03.06.2011
400m ppł. LJ van Zyl (RSA) 48.71 10.06.2009
3000m z przeszk. Tareq Mubarak Taher (BAH) 8:14.02 10.06.2009
Chód na 5km Robert Korzeniowski (POL) 18:44.36 15.06.2001
Skok w dal Vladimir Zyskov (UKR) 8,03 m 05.06.2004
Trójskok Phillips Idowu (GBR) 17,52 m 03.06.2011
Skok wzwyż Grzegorz Sposób (POL) 2,34 m 05.06.2004
Skok o tyczce Yevgeniy Lukyanenko (RUS) 6,01 m 01.07.2008
Pchnięcie kulą Michał Haratyk (POL) 21,90 m 12.06.2019
Rzut dyskiem Virgilijus Alekna (LTU) 69,43 m 10.06.2007
Rzut młotem Paweł Fajdek (POL) 82,77 m 30.06.2021
Rzut oszczepem Marcin Krukowski (POL) 83,37 m 19.08.2020
sztafeta 4x100m

M. Krzywański (POL)
M. Jędrusiński (POL)
P. Balcerzak (POL)
R. Pilarczyk (POL)

38.84 15.06.2001
sztafeta 4x400m

P. Rysiukiewicz (POL)
P. Haczek (POL)
P. Długosielski (POL)
R. Maćkowiak (POL)

3:02.17 15.06.2001

Archiwum wyników

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 8441

2021 - 3. Memoriał Ireny Szewińskiej / XXI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2020 - 2. Memoriał Ireny Szewińskiej / XX Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2019 - 1. Memoriał Ireny Szewińskiej / XIX Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2018 - XVIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2017 - XVII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF

2016 - XVI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF

2015 - XV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2014 - XIV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2013 - XIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2012 - XII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2011 - XI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Enea Cup" (Pobierz PDF

2010 - X Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Enea Cup" (Pobierz PDF)

2009 - IX Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Enea Cup" (Pobierz PDF)

2008 - VIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Tamex Cup" (Pobierz PDF)

2007 - VII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Dolcan Cup" (Pobierz PDF)

2006 - VI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny "Bydgoszcz Cup" (Pobierz PDF)

2005 - V Europejski Festiwal Lekkoatletyczny (Pobierz PDF)

Wyniki

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 8057

&nsbp  

Rekordy

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 5054

KOBIETY

Konkurencja Imię i nazwisko Kraj

Wynik

Data

100 m Laverne Jones (81) UVI

11.27

01.07.08

200 m Stephanie Durst (82) USA

22.51

10.06.07

400 m Olha Zemlyak (90) UKR

52.15

03.06.12

800 m Marilyn Okoro (84) GBR

1.59'47

03.06.12

1500 m Olga Yegorova (72) RUS

4.03'86

01.06.06

3000m
Roxana Birca (88) ROM

8.56'79

03.06.11
3000m prz Yuliya Zarudneva-Ivanova (86) RUS

9.23'23

10.06.09

100 m ppł Tatyana Dektyareva (81) RUS

12.81

01.07.08

400 m ppł Vania Stombolova (78) BUL

54.08

03.06.12

dal Tatyana Kotova (76) RUS

6.66

06.06.10

trójskok Anna Pyatykh (91) RUS

14.41

10.06.09

wzwyż Blanka Vlasic (83) CRO

2.05

01.07.08

tyczka Anna Rogowska (81) POL

4.71

06.06.10

kula Krystyna Zabawska (68) POL

19.10

15.06.01

dysk Kateryna Karsak (85) UKR

63.52

03.06.11

młot Anita Włodarczyk (85) POL

78.30

06.06.10

4 x 100 m O.Rajdasz/T.Shepetyk/M.Maydanova/A.Kravchenko UKR

43.13

05.06.04

4 x 400 m M.Chruszewiliowa/J.Nosowa/O.Zyrina/I.Rosichina RUS

3.29'17

15.06.01

MĘŻCZYŹNI

Konkurencja

Imię i nazwisko

Kraj

Wynik

Data

100 m

Dwain Chambers (78)

GBR

10.16

08.06.02

200 m

Dwight Thomas (80)

JAM

20.32

10.06.07

400 m

Jamaal Torrance (83)

USA

45.74

06.06.10

800 m

Adam Kszczot (89)

POL

1.44'30

03.06.11

3000m prz

Tareq Mubarak Taher (86)

BAH

8.14'02

10.06.09

110 m ppł

Joel Brown (80)

USA

13.26

03.06.11

400 m ppł

LJ van Zyl (85)

RSA

48.71

10.06.09

5000 m

Robert Korzeniowski (69)

POL

18.44'36

15.06.01

w dal

Vladimir Zyskov (81)

UKR

8.03

05.06.04

trójskok

Phillips Idowu (78)

GBR

17.52

03.06.11

wzwyż

Grzegorz Sposób (76)

POL

2.34

05.06.04

tyczka

Yevgeniy Lukyanenko (85)

RUS

6.01

01.07.08

kula

Christian Cantwell (80)

USA

21.50

06.06.10

dysk

Virgilijus Alekna (72)

LTV

69.43

10.06.07

młot

Primos Kozmus (79)

SLO

82.30

10.06.07

oszczep Dmytro Kosynskyy (89)
UKR 80.42 03.06.11

4 x 100 m

M.Krzywański/M.Jędrusiński/P.Balcerzak/R.Pilarczyk

POL

38.84

15.06.01

4 x 400 m

P.Rysiukiewicz/P.Haczek/P.Długosielski/R.Maćkowiak

POL

3.02'17

15.06.01






PARTNERZY I SPONSORZY



PARTNERZY MEDIALNI
Top

Copyright © 2010-2013 KPZLA |